Duyurular

2017 yılı YAD Uygulama Ödül Yarışması

2017 Yılı YAD Uygulama Ödülü Yarışması'nda

  • Borusan Teknoloji Geliştirme ve ArGE A.Ş. ve Borçelik Çelik San. Tic. A.Ş. "Son İşlem Hatlarında Esnek Terminli Çzelgeleme Uygulaması" projesi ile Birincilik Ödülüne,
  • Asaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş, "Konfeksiyon Bölümü Yalın Üretim Uygulamaları ile Maliyet Azaltma ve Ergonomik İyileştirme" projesi ile İkincilik Ödülüne layık görülmüştür.
Yöneylem Araştırması Derneği tüm ekiplerimizi tebrik eder.

Detayı Görüntüle...
37.YAEM Onur Ödülü

37. YAEM Ulusal Kongresi'nde, Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği topluluğuna yaptıkları katkılardan dolayı Sayın Doç. Dr. Mustafa Akgül, Sayın Prof. Ömer Benli, Sayın Prof. Dr. İlhan Or'a YAD Onur Ödülü verilmiştir.

Detayı Görüntüle...
37.YAEM

2017 yılı 37. YAEM Ulusal Kongresi Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği tarafından İstanbul'da düzenlenmiştir. Kongre ile ilgili detayli bilgiye http://yaem2017.yıldız.edu.tr adresinden ulaşılabilir. 

Detayı Görüntüle...
2017 Doktora Öğrencileri Kolokyumu

2017 yılı Doktora Öğrencileri Kolokyumu 2-3 Kasım 2017 tarihleri arasında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından İstanbul'da düzenlenmiştir. 

Detayı Görüntüle...
YAD Olağan Genel Kurulu

Değerli üyelerimiz, YAD Olağan Genel Kurulu 20 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 17:30'da  ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yapılmıştır. Yoklama ve genel kurul divanının oluşturulmasından sonra denetleme kurulunun raporu tartışılmış, yönetim kurulu ibra edilerek bütçe onaylanmıştır. Gündem konuları görüşüldükten sonra yeni yönetim ve denetleme kurulları için oylama geçilmiştir. M. Selim Aktürk, Bahar Yetiş, Seçil Savaşaneril Tüfekçi, Cem İyigün ve Gürkan Öztürk yönetim kurulu üyeleri olarak seçilmiştir.

Detayı Görüntüle...
38. YAEM

38. YAEM Ulusal Kongresi Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından 26-29 Haziran 2018 tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenecektir. Kongrenin ana teması, “Dijital Dönüşüm/Endüstri 4.0” olarak belirlenmiştir. Kongre ile ilgili bilgilere http://yaem2018.org/ adresinden ulaşılabilir.

Detayı Görüntüle...
39.YAEM

39. YAEM Ulusal Kongresi Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından Haziran 2019'da Ankara'da düzenlenecektir. Kongre ile ilgili bilgilere http://yaem2019.org/ adresinden ulaşılabilir.

Detayı Görüntüle...
40.YAEM 2020

40. Yöneylem Araştırması Endüstri Mühendisliği (YAEM 2020) Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği tarafından düzenlenecek.

Detayı Görüntüle...
YAD Uygulama Yarışması

Yöneylem Araştırması Derneği (YAD) her yıl YAD Uygulama Ödülü vermektedir. 2019 yılında düzenlenen 39. Ulusal Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği Kongresi sırasında Uygulama Ödülü verilecektir.
Başvuru koşullarını ve detaylarını görüntülemek için tıklayınız.

Detayı Görüntüle...